Business foto

fotograf_business_kolage_1

fotograf_business_kolage_2

UKÁZKY Z MÉHO PORTFOLIA ZAŠLU NA VYŽÁDÁNÍ

„Oficiální portrét je něco, co překvapivě stále dost lidí podceňuje. Přitom kvalitní firemní portrét je zcela klíčový pro Vaši prezentaci! Na druhou stranu, právě fotografie typu ´Business´ vyžadují zcela odlišný přístup, jiná pravidla než například rodinná fotografie či klasický výrazový portrét. Více než rok se věnuji tomuto fenoménu a mám za sebou dvě desítky úspěšných spoluprací s vrcholovými manažery a řediteli firem…“

 

Čím dál častěji si více a více lidí uvědomuje sílu kvalitní reprezentativní fotografie. Ať už se bavíme o sociálních sítích (ne, nemyslím zrovna fb), firemních přílohách, marketingových prospektech, rozhovorech do médií atd. atd., všude potřebujete portrétní fotografii. A ne ledajakou ale perfektní! Ta totiž „prodává“ – prodává Vás, vaše služby, vaši firmu.
Nepodceňte ji!
  

Business foto / manažerské portréty

 

    • Business portrét ateliérový – ve studiu, s neutrálním pozadím (vhodné pro oficiální prezentace, např. CV)
    • Manažerský „image“ portrét – aranžovaný, více akční a stylový (do časopisů, novin ale i na webové stránky, momentálně nejoblíbenější – a to jak klienty tak i mnou)
    • Reportážní portrét – momentky z výroby, oborový portrét přímo „při práci“
    • Výtvarný portrét – pro zcela specifické účely s důrazem na detaily, křivky, barvy, rekvizity a doplňky.
    • V interiéru, exteriéru – dáte přednost fotografování venku? Žádný problém, rozhodnutí je na Vás! Samozřejmě rád poradím, doporučím.

 

Vzhledem k vytíženosti vrcholových manažerů je běžnou praxí, že jezdím častěji já za klientem nežli naopak. Jsem pro tyto účely plně vybaven (vč. tzv mobilního ateliéru – externích světel, pozadí, stojanů atd.).

Fotografoval jsem například management UPS (United Parcel Service), KBA CEE, RK Evropa, manažery společností CANONXEROX, ředitele velkých a středních firem: FINIDR, ASTRON group, FORMICA CZ, POWERPRINT, RAFO, ON-Tisk a mnoho dalších. Spolupracuji v tomto směru dlouhodobě a velice úzce se spol. GRAFIE CZ, vydávající odborné Noviny pro grafický průmysl (NGP).

 

V případě dotazů a dalších informací mne >> neváhejte kontaktovat ZDE <<

Ceník a ukázky mé práce na vyžádání 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *