FotoTisk

 

fotoobrazy-tisk_prehled

Velkoformátový fototisk :: FOTOOBRAZY :: Fotografické filtry :: Fotografické PUBLIKACE a eKNIHY :: Akce a soutěže

fotoobrazy1_platno_IMG_7753_web_transp

FOTOOBRAZY na malířské plátno, vypnuté v exkluzivním rámu (rozměry od 20×30 až panoramatické 60x180cm)

fotoobrazy2_aluram_IMG_7757

FOTOOBRAZY na desce v luxusním alu rámu (v rozměrech od 20×30 až do panoramatických formátů 60x180cm)

fotoobrazy3_fineart_IMG_7758

FOTOOBRAZY typu FINEART na exkluzivních papírech – baryt, buničina, akvarel, bavlna (od 20×30 do A1 formátů 60x90cm)

fotoobrazy4_kapa-lam_IMG_7858

FOTOOBRAZY na desce a s laminací, vynikající a odolná verze fotoobrazu (formáty 20×30 až panoramatické obrazy 60x180cm)

fotoobrazy6_kapa_IMG_7859

FOTOOBRAZY na desce (v rozměrech od 20×30 až do panoramatických formátů 60x180cm)

 

„Nejsme anonymní foto-sběrna! Nepoužíváme levné foto papíry s nízkou gramáží. Milujeme nádherné a dechberoucí fotografie, plné barev a jemných tonálních přechodů! Neodevzdáme klientovi nic, s čím nejsme sami 100% spokojeni! …“

 

Chcete mít doma, v kanceláři či na chalupě reprezentativní foto obrazy nebo velkoformátové fotografie? Je libo navíc laminaciči kašírování na pevnou podkladovou desku? Pak už nehledejte dál! Nabízíme velkoformátový tisk fotografii do velikosti A1,výrobu foto obrazů a množství dokončovacích prací!

 

Špičkové materiály a high-end technologie

Používáme to nejlepší v segmentu velkoformátového fotografického tisku – technologie Epson Ultra Chrome K3, tiskový ripMirage a média nejvyšší kvality. V naší nabídce jsou:

 

  • foto papíry s RC podložkou (Ilford OmniJet Satin 250, Fomei Pro Pearl 265)
  • špičková FineArt média – barytová i akvarelová s výraznou texturou (Fomei Fine Art Impression, Ilford Gold Fibre Silk).
  • luxusní malířské plátno (HARMAN by Hahnemühle Canvas 450, Fomei Real Matt 350)
  • špičkové Alu i dřevěné rámy NIELSEN (různé profily, barevná provedení a povrchové úpravy), rámy jsou navíc přesně na míru!
  • dřevěné „blind“ rámy typu „Wrap Galery“ vlastní výroby, pro napnutí plátna
   Profily: 4.5 cm a 2.9 cm. Rámy z masivu, kvalitního a dobře vysušeného dřeva
  • decentní Alu lišty Acefoto (chránící hrany desky, viditelné zejména z boku, naopak z čelního pohledu nejsou téměř viditelné – jen tenké „stříbrné lemování“)
  • Kapa desky – lehké, měkké (pro interiéry) i Alu desky – těžké, tvrdé (exteriéry)… Různé druhy a velikosti. Slouží jako podklad pro nalepení fotografie.
 • Laminace – Lustre / polo-lesk, Matná a Strukturovaná (imitující plátno).
  Perfektně ochrání fotografie, plně nahradí klasické sklo

„Dodáváme výhradně špičkové foto obrazy galerijní kvality. Žádné rámy z druhovýroby! Stejně jako žádné hřebíky, sponkování či povislé plátno! Pracujeme jen s kvalitním, plně vyschlým dřevem (masiv) a hliníkem! Naše rámy jsou prvotřídní, poctivá ruční práce! Foto obrazy děláme s láskou!…“

Nenabízíme (a ani nebudeme) levné foto papíry pochybné kvality s nízkou gramáží. Pracujeme jen s tím nejlepším (llford, Harman by Hahnemühle, Fomei, Epson, Drytac, Mirage, Nielsen). Garantujeme perfektní tiskové výstupy, které předčí ostatní (konvenční) „vyvolávací“ metody snímků, vč chemického procesu RA-4! Smělé tvrzení! Jsme však připraveni to kdykoli dokázat.

 

Laminace

Pro uchování perfektního vzhledu, barevnostálosti i odolnosti vůči mechanickému poškození a okolním vlivům (prach, vlhkost, UV záření), slouží zalaminování speciální fólií. Ochrání Vaše fotografie a zajistí, že budou vypadat i za desítky let stále stejně dobře. Používáme materiály Drytac: hladké polo/lesklé lamino Lustre a matné ProTac Mat nebo CanvasTex s výraznou texturouimitující klasická malířská plátna (oblíbená kombinace s RC foto papíry).

 

Kašírování

Nakašírování (nalepení) na pevný podklad perfektně nahradí drahý a neskladný rám. Takový foto obraz je navíc lehký a vypadá skvěle. Jako podklad slouží lehké (Kapa), tvrzené (BlackBoard), extra tvrdé (GatorFoam) nebo těžké ALU (diBond, rightBond) desky (s profily 2-10 mm).

 

Rámování

Nabízíme vnitřní (blind) rámy – pro vypnutí plátna; tak i vnější (alu, dřevo) rámy. Etalonem v oboru je Nielsen – s širokou nabídkou špičkových rámů. Další alternativou je opatření fotoobrazu decentní alu lištou („L“ profil 0,5 x 1,5 cm). Vytvoří nenápadné lemování celého obrazu, schová (sendvičový) profil kapa desky a zároveň brání jejímu kroucení (u větších formátů na Kapa desce běžná praxe)…

tiskove-sluzby_img2_m.jpg  tiskove-sluzby_img3_m.jpg  tiskove-sluzby_img4_m.jpg  tiskove-sluzby_img6_m.jpg

 

10 důvodů proč zrovna Acefoto

 

 1. Skvělé ceny
 2. Krátké dodací lhůty (2-3 pracovní dny)
 3. Pestrý výběr materiálů
 4. Foto obrazy a fotografie „na míru
 5. MOTTO: Náš zákazník, náš Pán
 6. Pro stálé klienty výrazné slevy
 7. Jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi
 8. Rozesíláme po celé ČR
 9. Špičkové materiály, snadné objednání pomocí e-Shopu
 10. Fotografie je naší vášní

 

Našim cílem je vaše maximální spokojenost a tomuto cíli podřizujeme vše! Chceme vám poskytnout vysokou kvalitu bez kompromisu za skvělou cenu! Zvolený sortiment, používané technologie a naše vize nám umožňují danou metu dosáhnout. A jen tak mimochodem, jsou naše ceny stále jedny z nejnižších cen na trhu!

 

V případě dotazů a dalších informací mne >> neváhejte kontaktovat ZDE <<