Business a managerské fotografie

 

af-eu_vyber_bus1.jpg

 

 

BUSINESS A MANAŽERSKÉ FOTOGRAFIE

Čím dál častěji si více a více lidí uvědomuje sílu kvalitní reprezentativní fotografie. Ať už se bavíme o sociálních sítích (ne, nemyslím zrovna fb), firemních přílohách, marketingových prospektech, rozhovorech do médií atd. atd., všude potřebujete portrétní fotografii. A ne ledajakou ale perfektní! Ta totiž „prodává“ – prodává Vás, vaše služby, vaši firmu.
Nepodceňte ji!
  

Business foto / manažerské portréty

 

    • Business portrét ateliérový – ve studiu, s neutrálním pozadím (vhodné pro oficiální prezentace, např. CV)
    • Manažerský „image“ portrét – aranžovaný, více akční a stylový (do časopisů, novin ale i na webové stránky, momentálně nejoblíbenější – a to jak klienty tak i mnou)
    • Reportážní portrét – momentky z výroby, oborový portrét přímo „při práci“
    • Výtvarný portrét – pro zcela specifické účely s důrazem na detaily, křivky, barvy, rekvizity a doplňky.
  • V interiéru, exteriéru – dáte přednost fotografování venku? Žádný problém, rozhodnutí je na Vás! Samozřejmě rád poradím, doporučím.

 

Vzhledem k vytíženosti vrcholových manažerů je běžnou praxí, že jezdím častěji já za klientem nežli naopak. Jsem pro tyto účely plně vybaven (vč. tzv mobilního ateliéru – externích světel, pozadí, stojanů atd.).

Fotografoval jsem například management UPS (United Parcel Service), KBA CEE, RK Evropa, manažery společností CANONXEROX, ředitele velkých a středních firem: FINIDR, ASTRON group, FORMICA CZ, POWERPRINT, RAFO, ON-Tisk a mnoho dalších. Spolupracuji v tomto směru dlouhodobě a velice úzce se spol. GRAFIE CZ, vydávající odborné Noviny pro grafický průmysl (NGP).

 

Martin Hájek
fotograf, novinář, lektor
www.acefoto.cz
www.martinhajek.net
www.fotofocus.cz
Please follow and like us:
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *