Lightway světlovody v rodinném domku v Praze

V rámci dlouhodobé spolupráce se spol. LIGHTWAY jsem nedávno vyrazil za další instalací Lightway světlovodů – tentokrát do klidné vilové oblasti na Praze 6. Navštívil jsem pro změnu nový rodinný domek…

V klidné části v nenápadné ulici a na první pohled vypadá vlastně úplně obyčejně. To je ale jen zdání. Uvnitř je velký, prostorný, s velkou zahradou, francouzskými okny a rozlehlou verandou. Klasický styl, v kombinaci s moderními prvky dává celému interiéru velice příjemný ráz. Malým problémem byly podkrovní prostory, které potřebovaly “rozsvítit”. Pan majitel mě už ve dveřích varoval, že vše je zatím ve fázi dokončení a tedy jak uvnitř tak i venku panuje trochu chaos. Těch pár krabic a drobných nedodělávek však nemohly celkově příjemný dojem zkazit.

Hlavním posláním Lightway světlovodů bylo přivést světlo do podkrovních místností a garáže bez oken. Jednalo se konkrétně o pracovnu a malou domácí posilovnu současně – kde došlo k instalaci čtyř světlovodů. Dále šlo o podkrovní hrací plochu pro děti – na protější straně domu.

Please follow and like us:
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *