Soutěž o exkluzivní fotografické příslušenství

 

 

 

Jaro je za dveřmi, zpříjemněme si jej malou tipovací soutěží, během níž můžete vyhrát krásné ceny v podobě špičkových fotografických filtrů VFFOTO a komplexní fotografické ePublikace: „Encyklopedie digitální fotografie“. Co pro to musíte udělat? Stačí jen pár minut Vašeho času! Více v článku…

 

Chcete soutěžit? Fajn, pojďme na to!

 

Tak za prvé: lajkněte si nás na Facebooku:

 

 

 

 

A za druhé: aby to nebylo zas tak snadné, odpovězte na následující 3 otázky:

 

1. Čím se zabývá společnost VFFOTO?

a) prodejem fotografických filtrů a foto příslušenství

b) distribucí zdravotnických potřeb

c) finančním poradenstvím

 

2. Kde byla pořízena následující fotografie?

 

a) pod vodou

b) v interiéru / fotografickém studiu

c) v exteriéru (venku) 

 

 

3. Jaký fotografický filtr byl při focení výše uvedené fotografie použit?

a) černobílý (B&W)

b) olejový 

c) žádný

 

Správné odpovědi – ve tvaru například: „1) c; 2) a; 3) b“ nám pošlete na email adresu: info@acefoto.cz

Soutěž trvá měsíc: od 21. 03. 2016 do 20. 04. 2016 ! Po jejím ukončení vylosujeme ze všech správných odpovědí 3 výherce kteří obdrží následující ceny.

 

  • 1. místo: C-PL (polarizační) filtr VFFOTO + eBook „Encyklopedie digitální fotografie“

 

  • 2. místo: ND8x GS filtr VFFOTO + eBook „Encyklopedie digitální fotografie“

 

  • 3. místo: UV filtr VFFOTO + eBook „Encyklopedie digitální fotografie“

 

Partnerem soutěže je www.vffoto.com, ceny věnoval portál www.fotofiltry.eu awww.acefoto.cz.

 

         

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky. Soutěž probíhá od 21. 03. 2016 do 20. 04. 2016. Podmínkou účasti v soutěži je zodpovězení a zaslání 3 správných odpovědí a „like“ na sociální síti Facebook VFFOTO a Acefoto! Týden po skončení soutěže budou ze soutěžních odpovědí vylosováni 3 výherci, kteří obdrží cenu a to nejpozději do 30ti kalendářních dnů od ukončení soutěže. Výherci budou informováni elektronickou poštou. Výherci budou po skončení soutěže uveřejněni na stránkách www.fotofocus.cz, www.acefoto.cz a přidružených sociálních sítích. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhry výhrami odpovídající hodnoty. Výhry do soutěže nejsou vymahatelné a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů. Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely serverů: www.acefoto.cz,www.vffoto.com a www.fotofocus.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání zasláním emailu na info@fotofocus.cz.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Please follow and like us:
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *