Jak pracovat s digitální zrcadlovkou

 

Koupili jste si, nebo jste dostali novou digitální zrcadlovku a chcete ji využít naplno?

Víte, že můžete dělat výrazně lepší fotografie?

naučím vás to v kurzu pro začátečníky. trpělivě vám vysvětlím všechny funkce, které váš fotoaparát má a jak dosáhnout dokonalých snímků.

Na kurzech preferujeme individuální přístup a po teoretické části věnujeme velký prostor praxi. Tento kurz je nenáročný a určen každému, kdo chce z nuly vymáčknout maximálně kvalitní fotky.

Více o kurzu

Pořídili jste si svou první digitální zrcadlovku (zkráceně: DSLR) ale jste zmateni všemi těmi čudlíky i množstvím funkcí? Nebo prostě jen chcete rychle naučit s tímto skvělým fotoaparátem pracovat a efektivně jej využívat? Pak jste tady správně! Naučíme vás to! Po absolvování kurzu již budete umět se svou digitální zrcadlovkou pracovat jako ostřílený profík.

Kurz je postaven na aktivní komunikaci lektora s účastníky a je veden formou workshopu. To znamená, že důraz bude kladen hlavně na praxi! Žádné nudné přednášky, ani hromady pouček či vzorečků – ale především focení. V několika přednáškových blocích si přiblížíme klíčová témata zaměřená jak na ovládání samotné DSLR tak i na důležité principy digitální fotografie. Vše si ihned vyzkoušíte v praxi. Nemusíte se bát složitosti výkladu, kurz vede velmi zkušený lektor i fotograf (s více než desetiletou praxí). Vzhledem k menšímu počtu účastníků (max. 6 lidí) bude dostatek prostoru pro individuální dotazy, konzultace a hodnocení pořízených snímků.

Cílem kurzu je:

  • Poskytnout praktické základy pro skvělé zvládnutí práce s digitální zrcadlovkou.

  • Osvojení si speciálních fotografických technik, s důrazem na digitální fotografii.

  • Pořizovat krásné fotografie s využitím všech moderních fotografických technik.

 

Pro koho je kurz určen

Pro všechny začínající a lehce pokročilé uživatele DSLR, stejně jako pro ty z vás, kteří touží po tom, naplno využít obrovský potenciál, který DSLR nabízí (bez ohledu na značku). Nejsou kladeny žádné vysoké nároky na teoretické ani na praktické znalosti. Zúčastnit se mohou jak úplní začátečníci, tak i mírně pokročilí uživatelé.

Není se vůbec čeho bát

Kurz je rozdělen do několika kratších bloků, které jsou prokládány praktickými cvičeními všech poznatků v praxi. Typ fotoaparátu nerozhoduje, lektor ochotně pomůže s nastavením bez ohledu na značku DSLR. Součástí kurzu je i průběžná diskuze nad pořízenými snímky a rozbor cest k nápravě chyb.

Co s sebou?

  • Digitální zrcadlovku (máte-li manuál k fotoaparátu, vezměte jej)
  • Objektiv (libovolný)
  • Nabitý akumulátor
  • Paměťovou kartu
  • Dobrou náladu

TERMÍN: není vyhlášen
  
čas: 12:00-17:00
Místo konání: FotoAtelier nebo exterier
 
Lektor: Martin Hájek
  

Původně: 3 490 Kč

NYNÍ: 2250 Kč

 

Informace a poptávky přes email: acefoto@post.cz

nebo na GSM: 604 526 306