Portrét a rodina

fotograf_family2015_kolage_1
fotograf_family2015_kolage_2

UKÁZKY Z MÉHO PORTFOLIA ZAŠLU NA VYŽÁDÁNÍ

„Fotografii se věnuji dlouho – dost na to, abych znal rozdíl mezi skutečnou kvalitou
a pomíjivým – byť líbivým, kýčem! Focení se mnou není o stresu a kvapu…
Je o pohodě, zážitku, skvělých fotkách a vysoké přidané hodnotě:
vizážistka, retuše a luxusní fotoobrazy…“

 

Téměř každý kdo kdy držel fotoaparát v ruce, zaměřil svůj objektiv nejprve na své nejbližší. Dříve či později jste však dospěli k závěru, že „těm fotkám něco chybí“. Tak proč to dělat jen „na půl“, když to jde stylově a se vší parádou?
Nabízím „Portrétní a rodinné“ focení:

 

  • Dětí (od těch úplně nejmenších – „newborn“, přes „zlatý věk“ – předškoláčků a školáků; až po puberťáky): portréty, skupinky, pohyb – fotografování dětí patří mezi mé nejoblíbenější fotografování vůbec. Děti jsou jedinečné, spontánní a upřímné.
  • Portrétů: oficiálních, civilních (passport), business, módních (fashion), kreativních, uměleckých. K dispozici je vizážistka (líčení, vlasy), množství rekvizit, různých pozadí, typů svícení a doplňků.
  • Párů: maminka s děckem, tatínek s děckem, babička s dědečkem, přátelé, sourozenci, milenci, kamarádi atd.
  • Skupinek: celé rodiny (maminka s tatínkem a dětmi), parta kamarádů ale třeba i skupiny hudební, sportovní, spolužáci ap.
  • V ateliéru: velmi kreativní, inspirující a lze si libovolně hrát se scénou i nastavit si světelné podmínky přesně dle vašich potřeb.
  • V exteriéru: přirozené světlo je nejlepší, proto jsou fotografie pořízené na denním světle tolik oblíbené a žádané.
  • V interiéru: kromě ateliéru či exteriéru lze fotit i kdekoli jinde – ať již u vás doma, v práci, na chalupě atd. Přijedeme kamkoli, vše je pouze otázkou vzájemné dohody. 
  • Vybrané fotografie Vám navíc osobně vytisknu na špičkové velkoformátové tiskárně a na-adjustuji (připravím) coby nádherné velkoformátové foto obrazy: na plátno, na Kapa desku či do rámu (stylového – hliníkového nebo klasického – dřevěného).

 

fotograf_family_kolaz_3_b&w

fotograf_family_kolaz_4_b&w

 

Rodinná a portrétní fotografie je téma velice osobní, často zaznamenává nejen vás ale i vaše nejbližší. Proto se jedná o zvlášť emotivní záležitost! Vím o tom, znám to (sám mám rodinu) a moc dobře si uvědomuji, že se často jedná o skupinový snímek i několika generací zároveň. A právě to je pro mě vždy tou pravou výzvou.

Přijďte sami nebo s celou rodinkou, uděláme společně krásné snímky dle Vašich představ. Hlavní je pohoda, dobrá náladaVaše spokojenost.

 

V případě dotazů a dalších informací mne >> neváhejte kontaktovat ZDE <<

Ceník a ukázky mé práce na vyžádání 

fotograf_portret_kolaz_1

fotograf_portret_kolaz_2