Rámování obrazů

 

 

 

 

 

„Dodáváme výhradně špičkové foto obrazy galerijní kvality. Žádné rámy z druhovýroby! Stejně jako žádné hřebíky, sponkování či povislé plátno! Pracujeme jen s kvalitním, plně vyschlým dřevem (masiv) a hliníkem! Naše rámy jsou prvotřídní, poctivá ruční práce! Foto obrazy děláme s láskou!…“

 

eshopvstup

 

Fotografie v běžném rámu je dnes již standard, zalaminovaná fotografie na KAPA desce má své kouzlo, vypadá skvěle a stylově (zvlášť působivé je opatřit ji ještě navíc decentním alu rámem). Nakašírovaná fotografie na vysoce kvalitním FinaArt papíru je už zcela jiná liga, má exkluzivní vzhled a vysoký archivační potenciál. A co dál?

Tisk na fotografické plátno představuje vrcholovou ligu a zároveň něco pro skutečné znalce a fotografické fajnšmekry.Fotografie na exkluzivním plátně a následně napnuté na dřevěný rám („blind“ rám – vnitřní výztuha) jsou pomyslným „high-endem“ ve světě velkoformátového foto tisku. Zcela jedinečná a exkluzivní záležitost! Vlastně už se nejedná ani tak o snímky jako spíše exkluzivní obrazy (ála cenná „plátna“ starých mistrů).

Nabízíme to nejlepší – kombinace fotografického plátna s vysokou gramáží (340-450g/m2) a kvalitního dřevěného rámu zaručí perfektní výsledky a stálost vašich nádherných foto obrazů. Standardně jsou k dispozici všechny běžné formáty:

  • standardní rozměry: 20 x 30, 30 x 40, 40 x 60, 60 x 90 cm
  • čtvercové formáty: 30 x 30, 45 x 45, 51 x 51, 60 x 60 cm.
  • panoramatické snímky: 30 x 90, 40 x 120, 50 x 150 cm

 

Tiskneme fotografie / vyrábíme foto obrazy přesně na míru (a přání zákazníka)…
Kromě standardních formátů (30 x 40; 40 x 60; 60 x 90cm) není problém čtvercový ani panoramatický formát (až 60 x 180 cm)… Díky flexibilitě používaných materiálů Vám vyrobíme libovolný foto obraz / fotografii!

 

Dřevěné rámy jsou k dispozici ve dvou provedeních: Pro a Standard. První typ (Pro) je masívnější – s profilem 45 mm – hodí se pro ty největší formáty. Druhý typ (Standard) je „lehčí“, decentnější s profilem 29 mm. Vzhledem k tomu, že si rámy děláme přímo na míru, jsme schopni dodat téměř jakýkoli rozměr a formát rámu / fotoobrazu!
Foto-obraz (zezadu): vypnutí a lepení plátna k rámu – bytelný vyztužený rám
umocní robustnost, skvělý dojem a dlouhověkost vašich snímků.
Vše poctivá ruční práce: Kvalitní rám, lepidlo, rohové klíny a středová výztuha – k vypnutí rámu.

 

Rámování obrazů

Velkoformátová fotografie na špičkovém médiu – natož nakašírovaná na desku, je skvělá… ale často tomu ještě něco málo chybí že?! Kvalitní rám je to, co stojí mezi pěkným fotoobrazem a krásným fotoobrazem.

    • Nabízíme vnitřní (tzv. blind) klínové rámy – pro napnutí plátna. Rámy jsou z kvalitního dřeva a slouží jako vnitřní výztuha.
    • Nabízíme též vnější rámy (hliníkové / alu nebo dřevěné) – pro adjustace fotografií na deskách. V nabídce máme rámy renomované značky Nielsen.
    • Naší specialitou je opatření fotoobrazu decentní dekorační alu lištou s „L“ profilem (0,5 x 1,5 cm), která vytvoří nenápadné lemování celého obrazu, dále schová (sendvičový) profil kapa desky a zároveň brání jejímu kroucení (u větších formátů na Kapa desce běžná praxe)!

K dispozici jsou opět všechny běžně dostupné formáty: od 20 x 30cm až po 60 x 90cm (vč. formátů čtvercových a panoramatických). Dáváte-li přednost dřevěnému rámu, žádný problém. Vaši fotografii též zarámujeme na paspartu, nebo zarámujeme do klasického rámu pod sklo.
Je to na vás! Navštivte náš eshop, v případě dotazů nebo individuálních požadavků nás kontaktujte emailem.

Nielsen rámy, stejně jako Acefoto lišty představují vhodné řešení v případě vysokých nároků na odolnost vašich nakašírovaných velkoformátových fotografií (pokud je například budete často stěhovat – výstavy, vernisáže ap.). Rámy popř. dekorační lišty doporučujeme standardně též v kombinaci s většími formáty (nad A3).

Nielsen rámy a dekorační „L“ lišty – na objednání! Doba zhotovení a dodání zarámovaného foto obrazu 3-5 pracovních dnů. V případě zájmu nás kontaktujte emailem s konkrétními požadavky (rozměry, atd.), obratem vám vypracujeme a zašleme kalkulaci.

 

V případě dotazů a dalších informací mne >> neváhejte kontaktovat ZDE <<