Velkoformátový fotografický tisk

 

 

 

 

 

Nabízíme fotografický tisk do velikosti A1 ve špičkové kvalitě médií Ilford, Harman by Hahnemühle a Fomei a s využitím high-end technologií EPSON / SP7890 / Ultra Chrome K3, Drytac a Mirage. Tato kombinace garantuje světlostálost, a nádherné, živé barvy, které vydrží desítky let bez vyblednutí!

Za málo peněz hodně muziky


1) Lesk: Fomei REAL Gloss 265
– mikroporézní foto papír vysoké kvalitativní třídy. Poskytuje vysoký lesk, nátisk je rychle suchý a otěru odolný. Fomei REAL Gloss 265 poskytne saturované barvy, hranovou ostrost a dlouhodobou obrazovou stálost reprodukcí. Je vhodný pro high-end foto reprodukce a digitální nátisky. Má přirozenou bělost a odolnost proti UV záření, vhodný též pro následnou laminaci!
Objednávky zde
2) Satén: Ilford OmniJet Satin – RC médium s konvenčním polomatným voděodolným povrchem vhodné pro technickou, portrétní i všeobecnou fotografii. Oblíbený „proofing paper“ či luxusní kartografický materiál. Mezi fotografy oblíbený substrát, vhodný jak pro výrobu fotoknih a kalendářů, tak k následné laminaci.
Objednávky zde
3) Perleť: Fomei PRO Pearl 265 – prvotřídní fotografický a nátiskový materiál s atraktivním pearl povrchem. Svými vlastnostmi se velice blíží Fomei REAL Gloss 265, s jednou výraznou odlišností – perleťově lesklým povrchem! Vhodný pro high-end fotografické reprodukce. Vzhledem ke své povrchové struktuře není příliš vhodný k následnému laminování.
Objednávky zde
4) Matný: Epson Double weight matt (NOVINKA!) – matný fotografický papír s vyšší gramáží – ideální pro portrétní, aktovou a glamour fotografii – stejně tak se výborně hodí pro černobílou reprodukci. Matný povrch dá krásně vyniknout hloubce barev a to zejména v odstínech šedé. EDW Matt není vhodný pro následnou laminaci!
Objednávky zde
5) Matný: Fomei Premium Matt M140 (NOVINKA!) – ekonomický, zcela matný fotopapír, vhodný pro tisk grafik a technických předloh (oblíbený např. k tisku map). Avšak stejně dobře lze použít též k tisku portrétní, aktové či glamour fotografie! Hravě zvládne reprodukci obrazů s velmi vysokým rozlišením a saturací barev. Snadno se roluje. Nabízí hodně muziky za málo pěněz.
Objednávky zde

 

nejlepší poměr: cena/výkon


6) Lesk: Ilford Galerie Smooth Gloss P290
(NOVINKA!) – luxusní voděodolný vysoce lesklý papír vhodný pro portrétní i uměleckou fotografii. RC podložka a polev typu „lumina“ přispívá k vysokému archivačnímu potenciálu. Lesklá alternativa „Smooth Pearl“ stanovuje kvalitativní vrchol mezi „gloss RC“ médii na trhu.
Objednávky zde
7) Perleť: Ilford Galerie Smooth Pearl P290 (NOVINKA!) – luxusní voděodolný pearl papír vhodný pro portrétní i uměleckou fotografii. RC podložka a jedinečný polev typu „lumina“ patentovaný firmou ILFORD přispívá k vysokému archivačnímu potenciálu.Reprodukce na Smooth Pearl P290 stanovuje kvalitativní vrchol mezi všemi pearl RC médii na trhu. 
Objednávky zde
8) Plátno: Fomei Canvas REAL Matt 350 – exkluzivní plátno na bázi bavlny a polyesteru bez optických zjasňovačů. Má přirozeně bílý nádech a nabídne vynikající archivační potenciál. Disponuje excelentním barvovým gamutem, extra ostrou kresbou a okamžitým schnutím. Je kompatibilní s dye-based i pigmentovými inkousty. Plátno je též voděodolné. Jeho vlastnosti se naplno projeví, je-li nataženo na rám. Proto je rozměrově stálé a otěru odolné.
Objednávky zde

 

FINEART print – pro ty nejnáročnější
aneb TOP v oblasti fotografického tisku


9) Akvarel: Fomei Fine Art Impression
– umělecký materiál se středně hrubou (přírodní) texturou. Vhodný pro barevnou i černobílou fotografii, uměleckou grafiku a reprodukce. Vysoká gramáž (310 g/m2) a zejména tloušťka (0,46 mm) podtrhuje originálnost materiálu typu Fine Art.
Objednávky zde
10) Baryt: Ilford Gold Fibre Silk 310 (NOVINKA!) – barytový papír s obrovským rozsahem denzit a barev. I přes unikátní jemnou texturu poskytuje naprosto výjimečnou hranovou ostrost, kterou nelze najít u žádného jiného druhu inkjet média. Je to dáno použitím high-end vláken ve vrstvě přijímající inkoust. Krémově bílý (barevně neutrální, bez nádechu), neobsahuje optické zjasňovače. Perfektní pro dlouhodobou archivaci fotografií.
Objednávky zde
11) Alfa-celulóza: HbyH* Gloss Art Fibre Warmtone 300 (NOVINKA!) – špičkové inkjet médium vyrobené ze 100% alfa-celulózy (buničiny) s velmi jemně texturovaným lesklým povrchem, gramáží 300 g/m2 a teple bílým odstínem. Typické znaky: široký tonální rozsah a hluboká čerň, okamžité schnutí, voděodolný, s excelentním archivačním potenciálem! HbyH GA Fibre Warmtone nabízí svérázný a zcela jedinečný výrazový prostředek, určený pro ty nejnáročnější.
Objednávky zde
12) Plátno: HbyH* Canvas 450 (NOVINKA!) – „digitální“ špičkové plátno z pravé bavlny. Tato směs tkanin upoutá zcela jedinečnou strukturou. Ideální médium pro tisky napínané na rám. Mezi přednosti média patří široký tonální rozsah a hluboká čerň, okamžité schnutí inkouskt, voděodolnost, kompatibilita s dye-base i pigmentovými inkousty a samozřejmě excelentní archivační potenciál.Jedná se o zcela jedinečné médium, nabízející ten nejlepší poměr ceny a kvality!
Objednávky zde
 

 

„Kombinace špičkových zařízení (Epson Stylus Pro), inkoustů (Ultra Chrome K3),
tiskového ripu (Mirage) a těch nejlepších médií (Ilford, Harman by Hahnemühle, Fomei, Epson)
zaručuje perfektní tiskové výstupy.“

 

Speciální tisková média – tisk jen ve špičkové fotografické kvalitě


13) Samolepka: Glossy SA Vinyl
– lesklý samolepící krémově bílý materiál bez optických zjasňovačů. Speciální vinylová podložka zaručuje dokonalé přilnutí i k členitému podkladu. Vhodný k výrobě plakátů, signage či etiket. Lze využít jak pro „indoor“, tak pro venkovní (outdoor) aplikace jako: polepy aut, zastávek, výloh atp. Foto na samolepce možno též zalaminovat (životnost při použití v „outdoor“ aplikacích poté výrazně vzrůstá)!
Objednávky zde

  

Foto papíry vs FineArt

Média pro běžná použití (s RC podložkou) poskytnou hodně muziky za málo peněz. Zároveň se hodí pro následnou laminaci – není nezbytně nutná ale doporučujeme ji (vyjma strukturovaných médií typu“Pearl“ a „matných“ papírů), obraz vydrží mnohem déle – svěží, se sytými barvami, bez blednutí!

Fine Art média představují 100% přírodní materiál, který vypadá jako papír… voní jako papír… je to skutečný papír, co vydrží opravdu věky. Cena FineArt papírů je vyšší ale investice se rozhodně vyplatí. Navíc tyto materiály vynikají špičkovou hranovou ostrostí (vyšší než u běžných RC papírů) a velkým barevným rozsahem. V neposlední řadě nepotřebují následnou laminaci (ani se nedoporučuje – vzhledem k jejich převážně bohaté struktuře), dobře odolávají „zubu času“.

High-endem v oboru je pak tisk na malířské plátno (canvas / kombinace bavlny a polyesteru) a vypnutí fotografie do dřevěného (tzv. „blind“) rámu. Takové snímky mají naprosto jedinečný, exkluzivní vzhled, který si okamžitě zamilujete a už nebudete chtít nic jiného!

 

V případě dotazů a dalších informací mne >> neváhejte kontaktovat ZDE <<