Adjustace: laminace a kašírování

 

 

 

 

 

„Špičková velkoplošná fotografie si zaslouží odpovídající adjustáž! Tou může být laminace, nakašírování nebo zarámování! Máme za sebou roky zkušeností, které rádi předáváme dál – v podobě krásných foto obrazů!…“ 

 

eshopvstup

 

Dobrou kombinací k velkoformátovému tisku – zejména k hladkým / lesklým i matným foto papírům, je laminacie, která fotografii perfektně ochrání. Nejen proti mechanickému poškození (např. poškrábání) ale též proti nežádoucím okolním vlivům (prach, vlhko).

Mezi další populární adjustaci patří kašírování (nalepení fotografie na pevný podklad – desku), což perfektně nahradí drahý a neskladný rám. Jako podklad slouží tzv. Kapa, Gatorfoam, Dibond desky (profil 3, 5, 10 mm), které jsou k dispozici v individuálních rozměrech.

 

Nabídka laminovacích materiálů

Protac Lustre UV – polo/lesklá PVC (vinyl) laminační fólie 75µ potažená solventní akrylovou samolepkou 25µ. Profesionální fólie eliminující reflexe při zachování barevného kontrastu a detailu. Použití: Indoor/outdoor aplikace, vysoký stupeň UV ochrany.
Protac Mat UVmatná (NOVINKA!) PVC (vinyl) laminační fólie 75µ potažená solventní akrylovou samolepkou 25µ. Profesionální fólie eliminující reflexe při zachování barevného kontrastu a detailu. Použití: Indoor/outdoor aplikace, vysoký stupeň UV ochrany.
Protac Canvastex UV (NOVINKA!) – Luxusní reliéfní (imitace plátna) PVC (vinyl) laminační fólie 100µ potažená solventní akrylovou samolepkou 25µ. Vhodná pro portrétní fotografii nebo simulaci originální olejomalby. Použití: Indoor/outdoor aplikace, vysoký stupeň UV ochrany.

 

Nabídka materiálů na kašírování

KAPA desky – Montážní deska o tloušce 5mm v individuálních rozměrech (do max. velikosti 0,6 x 1 m). Nabízíme v černém matném provedení s černo-šedým jádrem nebo v bílém provedení s bílým jádrem.

TwinTac – Čirý PVC nosič 50µ oboustranně potažený permanentní vodnou akrylovou samolepkou. TwinTac je vhodná pro archové aplikace, zajišťuje pohodlnou manipulaci a vyrovná mírně hrubou strukturu média, na kterou je aplikována.

Dibond, Gatorfoam * (NOVINKA!) – v případě vysokých nároků na kvalitu a hlavně na odolnost vašich nakašírovaných velkoformátových fotografií (výstavy, vernisáže ap.) nabízíme vysoce kvalitní materiály, nepodléhající okolním vlivům (nekroutí se, nelámou). Dibond – deska sendvičového typu, navíc vyztužena alu (hliníkovou) vrstvou. Gatorfoam – lehká sendvičová deska – speciálně tvrzená.
Při tisku na větší formáty (A3 a více) doporučujeme buďto některou z odolnějších desek (Dibond, Gatorfoam) nebo opatřit foto obraz rámem – viz stránka: foto obrazy a rámování.

 

V případě dotazů a dalších informací mne >> neváhejte kontaktovat ZDE <<