Exkluzivní projekty / firemní magazíny 2019

V loňském roce jsem měl opět tu čest spolupracovat hned na dvou velkých (celoročních) projektech. Jednalo se o 2 (resp. 3) firemní magazíny, které již mají ve svých obchodních kruzích velmi slušné renomé. V prvním případě šlo o Magazín Heidelberg / MH 61 a MH 62 – ano hned dvě vydání, z nichž jedno vychází na jaře a druhé na podzim. Vydává jej společnost Heidelberg CZ (nadnárodní korporace s centrálou v Německu).  Druhým projektem byl časopis FORMAT 04, který vydává každoročně společnost FORMICA CZ. Oba (resp. všechny 3 časopisy) jsme realizovali se spol. GRAFIE CZ.

Bilance je opět solidní:

  • 32 akcí celkem
  • 17 měst navštíveno
  • 3 země (ČR, SR, PL)
  • 240 hodin
  • 6230 km najeto

Jde jen o můj osobní sčot, týkající se pouze mých akcí. Na celém projektu pracovalo samozřejmě víc lidí (počítám-li dobře cca 5 redaktorů, 3 fotografové, 1 kameraman, 1 grafička a 1 manažerka projektu). Rozhodně mě těší fakt, že jsem autorem většiny (75% obrazových materiálů/fotografií) a textů mám na svědomí také dost (tak 1/3 určitě ;-))

Nebudu tvrdit, že to bylo jen úžasné, skvělé a pozitivní. Bylo to též náročné, vyčerpávající a občas to dost skřípalo. Ale ve finále převažují jen ty dobré dojmy a vzpomínky na zajímavá místa a skvělé, inspirativní lidi. Budu rád, když se budu moci zase podobných akcí zúčastnit i v budoucnu.

J. Bejček, ředitel společnosti Formica CZ, Čestlice u Prahy (editorial, Format 04) 

Aleš Veselý, ředitel Indigoprint (pilotní rozhovor, Format 04)

Please follow and like us:
0