TOP 5 [*Special*]: Co (ne)dělat a jak „bojovat“ s Koronavirem

Dnešní video je tak trochu speciální (a výjimečně určeno mnohem širšímu publiku, než jsou fotografové, fototiskaři a videomakeři). Zamyslel jsem se nad aktuálním tématem a jak se k tomu postavit z pohledu profesního/pracovního.

Vše co řeším ve videu, je jen špičkou ledovce a klouzání po povrchu. I tak se ale dle mého názoru jedná o věci dosti zásadní (z určitého úhlu pohledu, samozřejmě!). To ovšem nic nemění na faktu, že celkově jde o téma mnohem komplexnější a složitější. Rozhodně nechci celou situaci jakkoli zlehčovat, bagatelizovat nebo dokonce ignorovat další – mnohem důležitější faktory (jako např: pomoc bližním; ohleduplnost – zejména na ohrožené skupiny; pomoc a obětavost všech lidí v 1. linii; závažné ekonomické problémy, které budou následovat; problém přístupu některých nezodpovědných jedinců atd…)

Přeji všem hlavně zdraví a pevné nervy, ať to všichni přečkáme a ať jsou následky co nejmírnější (ve všech ohledech).

PS: Video jsem natočil 18. 3. 2020, kdy nebyla ještě tak přísná opatření. Aktuálně jsou věci zas už trochu „dál“. Nevylučuji, že se k danému tématu v blízké době ještě nevrátím. Záleží na tom, jak se bude situace vyvíjet.

Please follow and like us:
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *