Mistr fotografie: Portrét Reportáž Produkt (3v1)

 

 

 

 

objednatkurzmaly

 

Reportáž
Středa 8. 6. 2016, Praha

Portrét
Čtvrtek 9. 6. 2016, Praha

Produkt/reklama
Pátek 10. 6. 2016, Praha

 

objednatkurzmaly

 

V rámci série odborných seminářů, které GRAFIE CZ pravidelně pořádá, jsme pro vás připravili trojici interaktivních workshopů, jejichž cílem je perfektní zvládnutí tří nejrozšířenějších fotografických disciplín typu Business Photo. Ve třech dnech se budeme postupně věnovat reportážní, portrétní a produktové fotografii. Přiblížíme si specifika každé z nich a eliminujeme běžné chyby. To vše se standardně dostupným vybavením a v běžných podmínkách. Jednotlivé výukové bloky jsou doplněny praktickými ukázkami a samozřejmě praxí. Naučíme se pružně reagovat na měnící se světelné podmínky, ukážeme si jak nastavit techniku, jak vyvážit barvy, jak pracovat s obrazem nebo jak na práci s fotografickým bleskem.

 

Po absolvování workshopu budou všichni účastníci schopni i v „neideálním“ prostředí s běžně dostupným vybavením pořídit kvalitní snímky určené nejen na web, ale také pro tisk. Nevěříte, že to jde? Rádi vás přesvědčíme o opaku.

Workshopy jsou určeny pro pracovníky grafických a reklamních studií, samostatné grafiky, redaktory, PR agentury, začínající i pokročilé fotografy. Účastnit se jednotlivých témat workshopů samostatně je možné. Účastníci obdrží certifikát o absolvování odborného kurzu.

Na portrétní workshop bude k dispozici profesionální modelka. S sebou si vezměte fotoaparát (DSLR nebo CSC + objektiv, popř. Kompakt s možností manuálního nastavení). Pokud byste se rádi kurzu zúčastnili ale nemáte fotoaparát, uveďte to do poznámky (k dispozici je několik fotoaparátů k zapůjčení).

 

objednatkurzmaly

 

Program: 9:30-13:30
(shodný pro všechny workshopy)

 1. Úvod do problematiky (detailu a produktu, portrétu nebo reportáže)
 2. Běžné chyby
 3. Obrazová kompozice
 4. Výběr techniky (fotoaparáty, objektivy) co všechno budeme potřebovat
 5. Nastavení: expozice, ostření, režimy
 6. Jak na přesné barvy
 7. Práce se scénou, pozadím a popředím
 8. Světlo a stíny
 9. Práce s bleskem a příslušenstvím
 10. Praktická cvičení

 

 • Přednáší:
  Martin Hájek
 • Cena:
  1990 Kč včetně DPH (1 téma workshopu)
  Při účasti na 2 tématech workshopu sleva 10%.
  Při účasti na 3 tématech workshopu sleva 20%.
 • Místo konání:
  GRAFIE CZ, s. r. o., Pražačka offices (v přízemí budovy), Koněvova 2660/141, 130 00 Praha 3. Pozn.: Parkovat můžete přímo u budovy na parkovacích zónách označených zeleným pruhem (cena 15 Kč/hod.).

 

objednatkurzmaly

 

Podmínky:
1. Podmínkou účasti je registrace na webovém formuláři: www.registrujse.cz/mistrfoto.
Termín uzávěrky registrace je nejpozději 3 dny před termínem školení. Dále zaslání potvrzeného dokladu o zaplacení účastnického poplatku na účet: GRAFIE CZ, s. r. o., bankovní spojení: ČSOB Praha 3, číslo účtu: 182117030/0300, variabilní symbol: 080616, a to na email: katerina.dykova@grafie.cz.
2. Daňový doklad Vám bude předán v den konání semináře. V případě opožděné platby bude daňový doklad vystaven po převedení účastnického poplatku a zaslán poštou.
3. V případě neúčasti se účastnický poplatek nevrací.
Kontaktní osoba: Kateřina Dyková, 222 714 580, katerina.dykova@grafie.cz

Organizuje a odborně garantuje: GRAFIE CZ, s.r.o.

 

Please follow and like us:
0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *